Redaktor w redakcji niemieckojęzycznej

Numer referencyjny ogłoszenia:
RN04/2017/ZG
Lokalizacja:
Zielona Góra

Firma media-press.tv SA z Krakowa jest wiodącym dostawcą informacji o programie telewizyjnym dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w kilku europejskich państwach. Obsługujemy blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i elektroniczne, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa media-press.tv dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

W zawiązku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

Oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,

sumienności, dokładności, dyspozycyjności do pracy na cały etat,

biegłej obsługi komputera.

Mile widziane będą:

szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki,

lekkie pióro,

umiejętność zwięzłego formułowania treści.

Oferujemy:

umowę o pracę

możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

pracę w międzynarodowym środowisku

dostęp do najnowszych technologii wydawniczych

wynagrodzenie stałe oraz premię

kartę Multisport i opiekę medyczną po okresie próbnym

Dodatkowe informacje:

nie jesteśmy korporacją,

łączymy pokolenia, pracują u nas ludzie w różnym wieku,

jesteśmy firmą przyjazną kobietom i matkom,

oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,

z naszych badań wynika, że poziom zadowolenia naszych pracowników, z pracy u nas, jest bardzo wysoki,

Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze, wśród wyjątkowych ludzi, dołącz do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza rekrutacyjnego do redakcji niemieckiej (format Word) dostępnego pod adresem: https://www.media-press.tv/pl/kariera/kwestionariusz oraz przesłanie go wraz z CV na adres: praca@media-press.tv lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk APLIKUJ poniżej.

W temacie wiadomości prosimy o wskazanie numeru referencyjnego stanowiska.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia tylko na wybrane zgłoszenia.