Specjalista ds. sprzedaży B2B

Numer referencyjny ogłoszenia:
B2B
Lokalizacja:
Krakow

:::media-press.tv::: to przykład polskiej firmy, która nieprzerwanie od 20 lat odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. Dzisiaj zatrudniamy 200 osób i posiadamy biura w Berlinie, Sofii, Katowicach oraz centralę firmy w Krakowie.

:::media-press.tv::: to globalny dostawca technologii i usług związanych z mediami. Jesteśmy twórcami jednego z największych w Europie systemów redakcyjnych do tworzenia publikacji prasowych i internetowych związanych z programem telewizyjnym.

W związku z dalszym intensywnym rozwojem, poszukujemy do naszych oddziałów w Krakowie i Katowicach kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy zdalnej w charakterze

Specjalisty ds. sprzedaży B2B.

Po profesjonalnym przeszkoleniu, zatrudnione osoby pracować będą zdalnie z domu. Ich głównym zadaniem będzie promocja produktów firmy (oprogramowania informatycznego) przez telefon oraz Internet.

Produkty firmy przeznaczone są tylko dla firm i instytucji, a więc sprzedaż odbywa się w modelu Business-to-Business (B2B).

Wymagania:

·         Wysoka kultura osobista

·         Łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy telefonicznej

·         Samodzielność i nastawienie na cel

·         Dokładność i samodyscyplina

·         Podstawowa wiedza z zakresu technologii informatycznych

·         Łącze internetowe oraz telefon komórkowy do wykorzystania

·         Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie podstawowe oraz premie prowizyjne

·         Pokrycie kosztów rozmów telefonicznych + karta sim

·         Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym

Proces rekrutacji:

·         Złożenie aplikacji

·         Wstępna selekcja i kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

·         Rozmowa kwalifikacyjna

·         Szkolenie w siedzibie firmy

·         Start

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz dostępny pod adresem: http://www.statlook.com/pl/formularz-aplikacyjny/